| 4Life a întrebat:

Sunteti fete cu cea/cel mai buna/bun prieten/a fata/baiat?
Sunteti baieti cu cea/cel mai buna/bun prieten/a fata/baiat?

M-am referit daca sunteti fete si cel mai bun prieten al vostru este baiat sau fata? este valabil si pentru baieti

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Inca nu mi-am gasit cea mai buna prietena/prieten. Sunt persoane care sunt importante pentru mine, mai mult fete big grin insa nu pot sa consider ca sunt persoane care ma inteleg, cu care simt ca pot impartasi orice.

| Ella061 a răspuns:

Sunt fata si ma inteleg foarte foarte bine cu un baiat...ii spun " prietena mea cea mai buna". nimeni nu ne intelege. vorbim despre orice, avem incredere unul in celalalt.si suntem prieteni, nimic mai mult