| anemona18ida a întrebat:

Sunteti o persoana geloasa? daca da, din ce motiv?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,da sunt geloasa,dar numai atunci cand am motive pentru care sa fiu,gelozia se naste din iubire,cand iubesti prea mult pe cineva,il vrei doar pentru tine si cand simti ca cineva vrea sa iti ia locul,normal ca intervine gelozia, care e boala grea, mai ales atunci cand e o gelozie obsesiva...

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Geloasa sunt atunci pers iubita imi da motive.
daca e la inceput de relatie, atunci nu am incredere 100% si nah imi trec fel de fel de lucruri prin minte pentru ca este la inceput
daca sunt deja intr'o rel de foarte mult timp (de la 5 luni in sus) si nah il cunosc destul de bine pe baiat atunci nu prea am de ce sa fiu geloasa decat daca imi da motive.

| LikeARollingStone a răspuns:

Sun geloasa atunci cand imi pasa de persoana cu care sunt(nu ma refer doar la iubit ci si la prieteni)...Eu nu am incredere in mine, am fost tradata si mintita in fata de prea multe ori si acum mi-e foarte greu sa am incredere in oameni iar cand prind incredere in cineva...mi-e teama ca-mi va fi luat.

| Asiryx a răspuns:

Singurul motiv pentru care poti fi geloasa este din iubire happy

| Dragunov a răspuns:

Da, pentru ca nu vreau sa pierd ce pretuiesc mult