| Ebsghjs a întrebat:

Sunteti pasionati de FOTOGRAFIE, eu daa! love struck Daca si voi, ce aparat ?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

E o pasiune aparte...am un aparat Sony DSC-W215, atunci vino pe cel mai tare site de fotografie, ai ce invata aici sa stii! uite linkul:
http://www.comunitatefoto.ro/
Trebuie sa adaugi 5 poze pentru a putea nota si aprecia! Incearcasi daca te inscrii si ai nevoie de ajutor sa ma anunti da? Bafta!

2 răspunsuri:
| Ebsghjs explică:

Aveti.

| ZаЙчИк a răspuns:

Eu am Canon EOS 1100D ....parerea mea e destul de pozitiva tu ce parere ai de el?