| Danette8248 a întrebat:

Sunteti pregatiti pentru examen, cei din clasa a 8a? Credeti ca va fi greu la romana dar la matematica? La ce liceu dati? M-ar interesa din jud NEAMT DAR RASPUNDETI TOTI!

13 răspunsuri:
| Cosmin_7575 a răspuns:

100%winking

| Octavian007 a răspuns:

Da maine e sper sa iau peste 9winkinghappy

| aliiiiiiiiii_2716 a răspuns:

Ee...asa si asa... putine emotii :-s tu?winking

| Awndre a răspuns:

Da, relativbig grin

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, suntem! Sau cel puţin, aşa sperăm!

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Hmmm...eu una asa si asa eu dau la arte in tgvbig grin

| ZoOzOLe a răspuns:

La romana da, la mate niciodata nu voi fi!

| JackFrost96 a răspuns:

Da. sper ca maine sa iau 9

| kittykat a răspuns:

Eu as crede ca sunt pregatita... si emotii nu am deloc si nu stiu dc thinking ...stau pe aproape in sv si dau la mate info din g.humorului big grinbig grin si nu cred ca va fi greu adica nah nu o sa fie nici prea usor dar sa speram ca ne vom descurca BAFTA LA TOTI PE MAINE CA SI EU AM NEVOIE :d:d

| claudia960 a răspuns:

pai la romana as vrea 9 iar la mate 8.5 sau 9 in cel mai bun caz day dreaming... Cred ca ma duc la Stefan cel Mare la filologie sa mate-info big grin

| TeoPT a răspuns:

Sper ca nu va fi greu.

CNMB Constanta.

Bafta

| Catherine a răspuns:

Sunt destul de pregatita.big grin...sa speram ca vor vi destul de usoare subiectele.happySucces!

| deniisu a răspuns:

Asa asa. sper sa fie usor.la romana nu am probleme.la mate mi desul de firca.eu mai dau si la germana:Ounde mi destul de fricastraight face.eu vreau sa dau la liceu Octatvian Goga, sau Samuel von brukenthal, din Sibiu(filologie sau stiinte)sucees la examenekiss