| Laurretta a întrebat:

Sunteti pro sau contra relatiilor de prietenei dupa o relatie sentimentala?

Răspuns Câştigător
| emz a răspuns:

Categoric pro.Asta doar daca va permit circumstantele si ambii sunt de acord!

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Contra.Îl iubeşti, nu poţi să-i fi prietenă. Admiraţia ta pentru el va creşte din ce în ce mai mult şi el nu te va privi niciodată, decât ca pe o amică.Şi îţi faci rău singură. Fiecare cu drumul lui.Despărţire totală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pro atata timp cat cei doi nu mai simt nimic unul pentru celalalt.

| Youcandoit a răspuns:

Pro

| Bojthe a răspuns:

Contra deoarece dupa ce ai avut o relatie sentimentala iti e greu sa dai uitarii totul cel putin un timp.Vei accepta sa fi prietena cu el doar pentru a.ti mai alina din sentimente.
Am prezentat probela din punctul de vedere al unei fete
funda./?