| GeOrGiAnA_8498 a întrebat:

Sunteti useri you tube? daca da spuneti si mie daca trebuie sa ai cont google pentru. a te inregistra plz...mersi. mult(dau fundita pentru cel ce imi explic cel mai bine)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, da, eu am cont pe youtube.Si nu trebuie sa ai cont pe google sau pe altceva.Intrii pe www.youtube.com si sus de tot in dreapta scrie Create Account or Sign in... Tu dai la prima.Si completezi acele date, iti scrii email-ul si la sfarsit o sa trebuiasca sa intrii la mailurile tale pentru ca, contul sa fie acceptat.si apoi intrii din nou si te loghezi.nu e nimic greu, trebuie sa stii unde sa cauti.Si in legatura cu contul la google, cand te-ai inregistrat la youtube, da, intr`adevar, ti se face automat cont la google da' tu n-ai treaba cu ala.Succes:)

3 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna.Sunt user youtube si nu mi-a trebuit cont pe google pentru a ma inregistra.Cand dai create account, iti trebuie username, locatie, gen, si trebuie sa fii de acord cu termenii de folosirewinking.

| valy a răspuns:

Pai nu e greu.intri pe youtube si in partea dreapta iti apare create acountwinkingfoarte simplu, completezi spatiile cu numele, locatia, etc, etc, bifezi ca esti de acord cu termenii si ai cont. ii dai sign in si gatawinking

Janina
| Janina a răspuns:

Nu, de ce crezi ca ai avea nevoie?
simplu urmezii pasii de creere si gata