| Th3eo a întrebat:

Surorii mele ii place foarte mult Lana del Rey si maine este ziua ei. Ce as putea sa ii fac cadoi avand in vedere acest lucru?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cd de-al ei...

| FastAndFurious a răspuns:

Cred ca ii plac multe lucruri, nu te opri la asta. E si asa prea tarziu. Trebuia sa ai deja cadoul luat. Ia-i ceva care se gaseste usor si i-ar placea.

| Doreliana a răspuns:

Cauta pe net o imagine care iti place si du-te la un print shop si pune-i -o pe un tricou sau o cana, etc.sigur i va placea si va folosi cu drag ceea ce primeste

| vanilivanessa a răspuns:

I-ai putea lua un cd de-al ei sau un postersau poate daca te pricepi la desen ai putea face portretul lanei del rei
Apropo si mie imi place foarte multa lana del rey.nu conteaza daca primesc un lucruarunt atat timp cat e cu lana del rey chair daca acel cadou ar fi o foaie. bineinteles ca mai poti pune si altceva pe langa acel cadou de exemplu o esarfa o bluza etc ce vrei tu sper ca te-am ajutat

| Maddiex3 a răspuns:

Cumpara-i un parfum sau un telefon.winking Totusi este sora ta, deci nu te zgarci in privinta banilor.