| Paty0810 a întrebat:

Sutienele cu sarma pot afecta cumva sanii?

Răspuns Câştigător
| RoscovanaSexy a răspuns:

Nu dar trebuie sa urmaresti sarma. Daca iese din sutien, am patit eu odata o scoti de tot ce te poate rani asta in cazul in care ai un piept voluptos, rar se intampla asta.
Cel mai des se intampla sa se strambe sarmele de la multe spalari atunci pui mana pe o foarfeca si faci o gaurica si scoti pe rand fiecare sarma.
Bafta! kiss

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu, nu ai de ce sa te ingrijorezi.

| Holy2010 a răspuns:

Nu

| MariaMary122333 a răspuns:

Nu, nu cauzeaza probleme, dar daca o sa porti sutiene de genul acesta inainte sa implinesti 18 ani, pe la varsta de 30 de ani o sa ti se lase sanii pentru ca ii slabesti cu sutiene care nu te fac sa te simti confortabil.

| Alex1510 a răspuns:

(Sunt baiat) Voi VA BAGATI SARMALE IN SUTIEN?