| FlyingSparkle a întrebat:

Te poti angaja ca traducator din engleza in romana sau invers pentru carti de copii sau chiar romane la 14 ani? sau ca ilustrator de romane

4 răspunsuri:
| CriCri04 a răspuns:

Poti da mai multe detalii te rog?big grin

| sshhhhhttttt a răspuns:

Tu nu stii ce inseamna bi*** in engleza si vrei sa fii translator laughing
ia si pune mana si invata romana macarlaughing

| iTami a răspuns (pentru sshhhhhttttt):

De unde stii tu ca nu stie engleza? uite asta: http://www.ioanatherainbowhurricane.blogspot.com/ ia ghici a cui e blogul

| FlyingSparkle explică (pentru sshhhhhttttt):

Se vede cata romana stii tu happy invata tu engleza ca sa-ti scrii numele cum trebuie: ***