| Ioana035 a întrebat:

Te poti angaja la 14 ani? Eu am 14 ani jumatate si sunt din Constanta. Daa, stiu ca varsta minima e 15 etc. Dar poate stiti ceva ce pot face timp de o luna, doua?
Nu spuneti plimbatul cateilor vecinilor sau cerutul de la parinti in schimbul de a face si tu cv tongue
Multumesc.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sunt unii patroni care angajeaza si de varsta ta la porumb, floricele, vata de zahar, etc. Cauta anunturi, suna, vorbeste si prezinta-te la munca daca primesti acceptul. Locuiesti intr-o zona buna, pe litoral se practica angajarea minorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. De la 16 ani poti fi promoter.

Ai timp toata viata sa muncesti, de ce te grabesti?

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Poti sa te inscrii la oriflame ..Pentru inregistrare accesati urmatorul link: http://dorina01.express-career.info/