| carla_1612 a întrebat:

Te rog citeste pana la capat!big grin
de curand am intelnit un tip super dragut la disco incerca sa ma sarute si zicea ca sunt foarte drgutza si a venit cu mine acasa dar tot nu l-am sarutat... m-a intrebat daca are rost sa incerce. un pr foARTE bun de al lu mi-a zis ca a pus de mult ochi pe mine si ca ar vrea sa fie cu mine. ziua urmatoare m-am intalnit cu el a incercat sa ma pupe nu l-am lasat si a spus ca de ce ma las asa de greu? in fine am aflat azi ca are prietena dar el cred ca tine la mine ce e de facut?

4 răspunsuri:
| HD_9182 a răspuns:

Vrei sa iti spun adevarul? Speri sa nu te superi, dar dupa cum zici tu in descriere el vrea numa sa stea cu tine numai pentru [sex]. 100%, nu te lasa in fata unor baieti de acest gen, numai bine.

| AnoOnim23 a răspuns:

Nu are cum sa tina la tine daca voi nu sunteti impreuna... poate il atragi si chiar te considera draguta, dar daca se da la tine avand prietena nu este tocmai ok. Faci foarte bine ca il eviti...ai grija sa nu ii pici in plasa ca sigur nu vrea altceva decat sa fi a 2-a roata de la carutahappy Take care:*

| Ixiii a răspuns:

E foarte bine ca nu te`ai lasat usor.happy
Incearca sa vb cu el poate te iubeste mai mult pe tine decat cealalta fata.batting eyelashes E si posibilitatea sa vrea sa stea cu tine numai pentru. ce a spus si HD.
Cel mai bine ar fi sa vorbitiwinking
Mult noroooc!

| iubita_7132 a răspuns:

Ai facut foarte bine ca nu l-ai lasat sa te sarute...sta dovedeste ca nu esti o fata usuratica...bravoooo