| cr7vlad_4850 a întrebat:

Thanks - your request has been submitted!

Buna TPU...nu imi mai merge facebook-ul adica imi scrii asa ce pot sa fac? sadsadNote that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hermes a răspuns:

Cel mai probabil contul tau a fost hecarit si Facebook nu te mai recunoaste ca utilizator autentic. Daca poti incearca sa schimbi parola