| ThatsMethod a întrebat:

This Application has failed to start because MSVCRTD.dll was not found.Re`installing the Application may fix this problem ?!Nu`mi mergea rundll32 acum , asta.am scos rundll de pe un site , acum scrie aia de mai sus straight face funda cine ma ajuta ! si , daca aveti timp , unde se pune .DLL

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce ai descarcat de nu iti mai merge?
În unele cazuri, erori msvcrtd.dll ar putea indica o problemă la registrii windows, un virus sau malware sau chiar o problema hardware.
Fa o scanare cu MalwareByte Antimalware http://www.TPU.ro/......cat-acest/

| ThatsMethod explică:

Aaa.Nu merge programul tau : 1 Run`time error '0'
2.Run time error'440':Automation error