| Moonster a întrebat:

Ti- ai face un tatuaj si unde?

10 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Pe spateeewinking

| Love25 a răspuns:

Mi-as tatua numele complet pe soldd love struck!

| ZZG a răspuns:

Mi-as tatua numele tau pe buca stangabig grin

| just8 a răspuns:

Nu.chestiile aste sunt prostesti sa iti murdaresti pielea pentru totdeauna.beach

| Love25 a răspuns:

@Just8 : Invata sa scrii in englezawinking Si dupa folosesti cuvinte in limba aia :p!

| Autumn_8765 a răspuns:

Pe picior. Niste spini incolaciti

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu,in schimb mi-as pune un piercelove struck.Sub buza inferioara in partea dreapta.

| Păpușica_2939 a răspuns:

Cred ca da. Pe git)

| just8 a răspuns:

Mai chestia era ca e najpa nu alt cuvant in engleza care inseamna altceva.scz d gresealasad

| cucubau1992 a răspuns:

Am tatuaje deci nu mi-as face locul depinde de inportantza tatuajului de marime etc