| aanabella2358 a întrebat:

Ti s-a mai intamplat vreodata ca sa va placa de acelasi baiat carui ii place si prietenei tale? Mie da si el stie ca ea il place dar la mine nu stie. Prietena mea tot incearca sa ma departeze de el deoarece suspecteaza ca mie imi place de el. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Lexuletz a răspuns:

Buna,pai in primul rand cred ca ar trebui sa-i spui prietenei tale ca tie iti place de iubitul ei poate o rezolvati cumva stii adica si verisoara mea a patit asa ...doar ca ea nu i-a spus prietenei ei si Daria (prietena ei) s-a suparat din cauza ca nu i-a zis deci e mai bine sa spui ceea ce simti decat sa ramai inchisa!