| IlieRg a întrebat:

Ti se albesc dintii cu pasta Colgate Expert White? Stiu ca este imposibil sa ti-i albeasca cu o nuanta in doar 5 zile ( cum se lauda in reclama ). Dar dupa o luna de utilizare se vad rezultatele?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Reclama vinde produsul, dar nu-l si garanteaza.
Sfatul meu este sa pui peste pasta de dinti, un praf de bicarbonat de sodiu (de bucatarie) si sa te speli normal pe dinti. Spala-te doar de 2 ori pe saptamaan pe dinti cu pasta de dinti si bicarbonat si in cateva sapatamani, vei avea dintii mai curati si mai albi, fara alte promisiuni.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Provizoriu, acelasi efect ca bicarbonatul

| aXy99 a răspuns:

Nu, este fals. Daca ai dintii mai galbeni, nu ti va albii nicio pasta sad
Am incercat de toate.