| bestialu96 a întrebat:

Tiganii nu merita sa traieasca...parerea mea
cel putin dupa bataia de azi...eram in tramvai si un tigan m-a dat jos de pe scaun cu forta sa stea el si ne-am luat la bataie cu eii? de ce se comporta asa?
adica macar daca mai era Ceausescu sad...
acum tiganii erau sclavii! asta si merita cine e cu mine?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt de acord ca acei rromi care le arde de bataie si furt sa primeasca o pedeapsa crunta si sa fie pusi la munca la camp.

| CrazyJok3r a răspuns:

Pai.Asa sunt ei.Nimeni n-are ce sa-ti zica. Oricum sunt cei mai prosti dai in masa! Nu sti ca ei sunt nesimtiti? Daca nu sti ai aflat! oricum a fost un gest nepoliticos.Asa sunt ei.Nu stiu ce sa mai zic