| DeliaMarius a întrebat:

Tigarile stopeaza cresterea in inaltime? La 18 ani am inaltimea de 1.65 m. De doi ani fumez(de la 16 ani). In primul an, fumam 1 pachet la doua zile, iar de aproape un an, fumez un pachet pe zi. Sora si fratele meu sunt mai inalti decat mine...si parintii. Credeti ca mai am sanse sa mai cresc cativa cm?

1 răspuns:
| Alexy271 a răspuns:

Am auzit de multe ori ca fumatul opreste cresterea. Totusi, incearca sa te lasi...iti strica sanatatea, iar mai tarziu vei regreta.