| skyfallz a întrebat:

Tiktok-ul ma baga in depresie. M-a facut sa realizez ca ma comport ca o taranca, imi e rusine sa mai vorbesc. Cred ca o sa imi sterg toate pozele cu mine de pe Instagram. Ma simt blestemata si imi e scarba de mine.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ce a dus la sentimentele astea? Iti poti sterge pozele daca nu iti mai plac si sa iti refaci contul cu poze mai bune.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| Catrice a răspuns:

Mama ma iubește cerșetorul de funde... mișto.

| CassiusAlexander a răspuns:

Stai, ia-o ușor. De ce? Pe mine TikTok-ul m-ar face mai arogant, văzând toate specimenele de acolo, dacă aș avea aplicația asta.

| Olsen a răspuns:

Ar trebui sa îți ridice moralul având în vedere câte persoane stupide găsești acolo.