| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Tin sa le multumesc tuturor celor care fac parte din comunitatea TPU mai ales celor care m-au ajutat, mi-au dat sfaturi in legatura cu intrebarile mele poate cam plictisitooooarelove struck Cum este sa fi membru TPU? Va place ceea ce faceti? Va dedicati cu tot sufletul?love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place ce fac, adică ajut. Îmi place să ştiu că sunt folositoare cu ceva.Eu în general pun suflet în tot ce fac deci... da.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum e sa fi membru TPU? E o "meserie" care iti da destul de multe satisfactiihee heeNimic nu imi face o mai mare placere decat cand vad mesaje pe privat cu multumiri sau persoane care imi solicita sfatul.Nici o suta de fundite nu pot egala un multumescbig grin
Am avut ocazia sa cunosc aici oameni deosebiti, inteligenti, sa ajut si sa invat la randul meu.Imi place ce fac, bineinteles.Desi sunt destul de reticenta in privinta acestui capitol pot spune ca am aici prieteniwinking

| pufoletedebomboana a răspuns:

Da imi place si pun suflet.

| Făgăraş a răspuns:

TPU este un fel de comunitate mai larga, o comunitate in care se cer sfaturi, in care se dau raspunsuri in care se leaga prietenii chiar adevarate, nu doar pe internet! este ceea ce are nevoie omenirea in acest secol pentru ca oamenii sa fie asa cum i-a lasat Dumnezeu: oamenii deschisi spre necazul altuia, care sa se sacrifice pentru semenul sau! Este un site foarte constructiv pentru oricine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un site foarte bun care ne ajuta de multe ori dar urasc genul de intrebari stupide.Ar mai fi si 'cersetorii' si 'darnicii' de funda.