| AlexAlecsAndi a întrebat:

Știți cumva o apliecatie pe telefon, când filmez practic sa filmez cu geamănul meu adica eu si aplicația sa facă sa mai fie încă unul în filmare si să fiu,, geamănul " meu? Știți voi ce vreau sa zic...! Adică când filmez sa apar de 2 ori ca,, geamănul" meu! Mâine o sa fac 10.000 abonați pe yt si vreau sa le fac o surpriză prietenilor meu de pe yt.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cauta clipuri "Clone yourself Android" si cu siguranta vei gasi mai multe tutoriale despre cum sa faci asta.
https://www.youtube.com/watch?v=vOD86aShl98