| serialeonlinecoreene a întrebat:

Titlu serial: 49 de zile - 49 days
Gen 49 de zile online: Fantastic, Romance
Numar de episoade/serial: 20
Descriere: Viata ei la inceput era frumoasa pana cand a suferit un accident de masina si a intrat in coma.
Aceasta avea planuri mari, pe nume Shin Ji Hyun dorea sa se casatoreasca cu logodnicul ei Kang Ho, avea o viata linistita si foarte frumoasa de care ea, era mandra.
Aceasta are a doua sansa la viata dar sa indeplineasca o singura conditie si anume sa gaseasca trei persoane din afara familiei sale care sa planga cu lacrimi adevarata pentru ea, ceea ce era dificil.
Pentru a putea rezolva aceasta problema se reincarneaza in trupul lui Yi Kyung.
Link vizionare: http://www.serialeonlinecoreene.com/......nline.html
Intrebare: Ce va place la acest serial(dau funda)?

Răspuns Câştigător
| BiiaB a răspuns:

L-am vazut! Sunt o fana a serialelor coreene, fie istorice fie moderne.Sunt pur si simplu fascinante.Acest serial ma marcat, ca sa spun asa.A avut un final induiosator din care am invatat ca fiecare ne nastem cu un destin pe care nu-l putem schimba.Un serial pe care-l recomand cu incredere tuturor!