| Cosmin111Iustin a întrebat:

Știu că este foarte de dimineață și pun întrebări pe TPU dar aș vrea să știu. Dacă o fată m-a plăcut și acum doar mă respinge și mă ia la mișto mai mult mă face și gelos cu un băiat ce să fac? Am uitat să menționez că în timpul in care mă iubea am făcut-o și eu geloasă dar nu foarte mult, ea mă face și mai gelos decât am făcut-o pe ea.Nu știu dacă îi mai pasă de mine, tot sufăr cănd văd poze cu ea și acel băiat, iar cănd face mișto de mine mi se frange inima și simt că mereu mă distrug pe dinăuntru și înebunesc.Nici poftă de viață nu mai am și aproape aș recurge la suicid.DAU FUNDĂ DACĂ MĂ AJUTAȚI(;

Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Cred ca exagerezi. Te comporți ca un virgin care a vazut si el pentru prima dată o fata. Fii mai indiferent ca nu e singura fata de pe pământ, sunt atatea, stai sa i suporți b*sinile uneia, ce naiba. Se vede ca esti neexperimentat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se mai murea din dragoste când era bunica fată mare, acum un secol.
Dacă vezi că e așa complicată situația, lasă-o în pace. Mai sunt și alte fete, să mori după ele.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Are dreptate Dana. Joc de copii! Va faceti gelos unul pe altul. Aia nu e iubire. Cine iubeste nu-si face partenerul gelos.
Gelozia strica casnicia, e o zicala romaneasca din popor.
Si inca ceva: dupa femei si tren sa nu alergi niciodata: vin altele.
Si inca ceva

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Faptul ca esti tu gelos pentru ca ea e cu altcineva este fix problema ta si nu cred ca e ok sa dai vina pe ea. Te-ai gandit ca poate vrea sa-si vada de viata si cand te vede asa disperat, i se pare amuzant si nu se poate abtine sa nu faca misto? Mergi mai departe si incearca sa nu te mai uiti la ce face ea.