| anonim_4396 a întrebat:

Toata ziua nu mi-a mers sa intru pe blogul meu de pe fb ca manager.ca vizitator ea inca exista, se vede. imi da Server error HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request..cine stie de ce, sau vi-se intampla si voua?

2 răspunsuri:
| BlitzkriegJack a răspuns:

E clar. PC-ul tau are raie.

| R0MW4LD a răspuns:

Eroarea ta e strict legata de serverul pe care e gazduit blogul. O eroare de acest gen poate dura de la cateva minute pana la cateva ore/zile. Tot ce ai tu de facut e sa ai rabdare pana la remedierea problemei. Daca problema persista mai mult de cateva zile ai putea incerca sa contactezi firma care se ocupa serverul respectiv si sa ii anunti ca exista o eroare. Mult succes!