| EuphoricEyes a întrebat:

Toate informatiile posibile despre testul initial.Va conta pentru ceva? Dar pentru media de admitere la liceu in clasa a 8? Tot ce stiti! Va multumesc de ajutor! Fundaaaaa!happy

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Testele initiale sunt pentru a evalua cunostintele pe care le-ai acumulat de-a lungul anului scolar, se da acum si la vara, cand termini scoala + se compara rezultatele testului initial si rezultatele testelor finale. Din cate stiu, nici nu se trec in catalog, si nici la media de admitere in liceu.

1 răspuns:
| TeoBizz a răspuns:

Eu stiu doar ca nu se trec testele, se va face o medie pe clasa. Nu cred ca o sa conteze vreodatalaughing, mai ales ca nu se trec.
Fundapuppy dog eyes?