| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Tocmai am avut primul meu sarut la tara la prietena mea cea mia buna si a fost super prima data m-am speriat cand si-a bagat limbutza si mi-am tras gura apoi mi-am facut curaj si l-am sarutat iar(adica el pe mine)si am aflat ca si el a sarutat pentru prima datahappycum a fost la FIRST >kisss:? romantik cu fiorii sau dezgustatorlaughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut nu mi s-a parut cine stie ce, a fost normal... dar apoi am avut un alt prieten iar primul sarut dntre noi nu prea a mers, el a incercat sa ma sarute frantuzeste, iar eu nu stiam, dar al doilea sarut dntre noi 2 a fost fantastis.tot asa, m-am speriat cand a bagat limba... dar mi-a placut totusi, si dp aia ne-am sarutat de foarte foarte foarte multe ori si m-a invatat sa sarut frantuzeste.inca sunt cu baiatul acela si tinem foarte mult unul la altul

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu mereu am atitudinea ca controlez situatia.Si asa a fost si primul sarut.Bine,lui nu i-am zis m-as fi facut naibii de raslaughingIn mare parte stiam de la verisoarele mele cum e, dar mi-a intrecut cu mult asteptarilebig grin

| aиdяaaa●• a răspuns:

First kissthinking a fost destul de obisnuit, insa nu a fost cu un baiat la care sa tinbig grin a fost o provocare la jocul ala "Sticlutza"laughingOricum nu pot spune ca nu mi-a placutlaughingA fost un sarut normal, nu french.Si primul french kiss... day dreaminga fost de vislove struckadica mi-a placut la nebunieblushinghee hee

| aиdяaaa●• a răspuns:

First kissthinking a fost destul de obisnuit, insa nu a fost cu un baiat la care sa tinbig grin a fost o provocare la jocul ala "Sticlutza"laughingOricum nu pot spune ca nu mi-a placutlaughingA fost un sarut normal, nu french.Si primul french kiss... day dreaminga fost de vislove struckadica mi-a placut la nebunieblushinghee hee

Si scuze daca mi se posteaza raspunsul de mai multe ori, dar nu-mi arata cand raspund x(

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Offf...primele experiente happy
La 6 ani am tras un mozol de ala la "Adevar si provocare" de care doar in filme vezi rolling on the floor
Baftawinking