| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce m-am mutat la o scoala noua si unii colegi sunt handicapati de aia de fac misto oh go on. Cum as putea sa ma imprietenesc cu ei?

3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Si ma rog de ce ai vrea sa te imprietenesti cu niste handicapati care fac misto? Sunt sigura ca te gandesti ca vei da si tu bine sa fi ca ei happy Ei bine eu zic ca mai bine ai sta in banca ta si i ai lasa pe ei sa fie asa cum vor... de multe ori vei cadea in aceleasi belele ca ei daca vei fi si tu in aceeasi gasca

| 69dacăvrei a răspuns (pentru plasticsmile):

Gresit. Vreau sa ma imprietenesc cu ei pentru a inceta cu mistourile.

| pazzo a răspuns:

Sa te impretenesti n-ar avea rost laughing
fa cinste cu niste alcool si asa le cumperi preteniawinking garantatwinking