| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietenul meu... El mi-a spus ca am doar idei proaste, ca sunt o nenorocita si ca nu este de acord cu decizia mea.Credeti ca i-a pasat de mine? Oare va face ceva sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat a zis ca ai idei proaste si ca nu este de acord cu decizia ta,e de inteles ca i-a pasat de tine. Daca spunea "Bine, asta vroiam sa-ti zic si eu" se intorcea si pleca era clar ca nu-l afecta cu nimic. Daca va face ceva sa fiti iar impreuna, nu stiu. Asta depinde de cat de mult tine la tine si de orgoliul lui.

1 răspuns:
| apLyww a răspuns:

Desigur ca ii pasa tongue doar de aia a zis ca ai numa idei proaste.