| anonim_4396 a întrebat:

Tokio hotel vor veni in romania anul asta? Daca "da", cand? si cat costa biletu'?

6 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Nu cred.nu am auzit discutii despre asta. straight face

| Adella05 a răspuns:

Din pacate nu vinsad.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Anul acesta nu vin in Romania pentru ca din pacate noi nu avem sponsori si daca ar veni biletul ar costa peste 50Ron

| puffy73 a răspuns:

Si tie iti plac?love strucklove strucklove struck

| JessyTGR a răspuns:

''Ladyinblue''- are dreptate! Am vazut un interviu cu Vj nu stiu care.de la MtvRomania, care i-a intrebat daca ajung pe meleagurile nostre! Au spus ca le face placere, dar chestia este ca acest interviu s-a luat la sfarsitul lui 2008 sau inceputul lui 2009, trebuia sa ajunga aici, dar din pacate noi nu avem sponsori. nasol pentru ca si eu ii ador :Xenorm de mult :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaalove strucklove strucklove struck