| alessia a întrebat:

Top 10 metode de a cuceri un baiat! cine stie? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| C0SmYN a răspuns:

Buna,pai cit mai simplu posibil, incearca sa fii tu insati sa nu iti schimbi comportamentul si obiceiurile de dragul lui, uneori barbatilor lucrul acesta li se urca la cap.Deci incearca sa fii aceeasi persoana,numai ca trebuie sa ai spui mai multe vb de alint, de dragoste, incearca sa vorbesti cit mai multe cu el si de ce nu incearca sa vezi ceea ce ai place sa auda de la tine.Fruntea sus si vei reusi, bafta

P.S nu am facut un top 10 dar...cred ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

1.Incearca sa fie cineva cunoscut prietenilor tai de care esti interesata
2. de la distanta zambestei cu ochii si gura
3. faceti cunostinta
4.impresioneazal prin faptul cum te comporti cu prietenii tai si cat de amuzanta esti
5.incearca sa va gasiti puncte comune
6. spune-i despre tine, dar ascultas si despre el, casi cum te-ar interesa viata lui la maxim
7. faceti schimb de numerele si id-urile fiecaruluia
8. intalnitiva cat de des, pentru a va cunoaste mai bine
9.intreaba-l daca are prietena

iar marele pas big grin

10. intreaba-l daca vrea sa fie cu tine

P.S.: topul a fost facut de mine personal pentru. tinewinking

| passenger a răspuns:

Draga mea, noi nu stim sa facem "vraji". Ori te place ori nu...
PS: Fi tu insati!winking