| anonim_4396 a întrebat:

Toţi baieţii sunt mincinoşi? laughing
Da, ştiu, nu toţi sunt la fel, bla, bla...
Eu vreau doar nişte păreri de-ale voastre, personale.

Răspuns Câştigător
| Fabiana2R a răspuns:

Da, toti sunt. Indiferent de scop.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt... oh go on

P.S. Simpatici, am vrut să zic! laughing

| BndVictoria a răspuns:

Nu chiar toti.
Dar sunt multi care sunt asa si noi, fetele nu ii putem intelege.Ei gandesc cumva, diferit de noi.Sunt foarte orgoliosi, le place sa fie asa.Nu stiu, poate ii face sa se simta mai puternici, mai coolSi intr'un fel e adevarat, pentru ca multe fete sunt inebunite dupa genul asta de baieti, raisi mie mi s-a intamplat in trecut si regretam, dar totusi il placeam.Dar sa stii ca unii din ei mint ca sa para bad boy.Adik de exemplu, el place acea fata, dar o minte, isi bate joc si asa mai departe doar de gura lumi.Nici eu nu ii prea inteleg, dar ce sa le fac? baietii astia!

| mariansergiu93 a răspuns:

Poi si voua fetelor va cam plac astfel de baieti, adica imediat muscati cand baga el o minciuna frumoasa happy.Da daca vine unu sincer hmm saracu de el...cam il trimiteti la plimbarelaughing))).

| Aeri a răspuns (pentru mariansergiu93):

Cine refuză sinceritatea? thinking