| Zimbawee a întrebat:

Toti colegii mei si-au cumparat pentru noul an scolar chiloti din aceia cu ata in fund cu pamela anderson asa e noua moda la noi. Unde gasesc si eu intrebare pentru cei din sivita.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu mai purta chilotsii si gata laughing apropo smug tu tii pui pe cap nu?rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Heihappy
Eu cred ca tu pui intrebarea asta stii tu :
Just for funnywinking

| andrei a răspuns:

O rogi pe mama ta sa iti imprumute si lipesti tu o poza cu eawinking

totusi o prefer pe gina pistolwinking

happy

| andrei a răspuns:

O rogi pe mama ta sa iti imprumute si lipesti tu o poza cu eawinking

totusi o prefer pe gina pistolwinking

happy

| Libelle a răspuns:

Hăă?

| Aly_7975 a răspuns:

Gasesti la mama ta in dulapwinking

| Achilles a răspuns:

Ciudata moda la voi...

| username_8290 a răspuns:

Chiloti cu pamela? laughing wow! rolling on the floor