| bierbiea a întrebat:

Toti imi spun ca sunt frumoasa, iar eu vreau sa devin fotomodel. Dar mama imi zice sa revin la realitate ca nu o sa reusesc...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal, toti parintii zic asta. Dar merita totusi sa incerci. ORicum, e o viata destul de grea, daca nu ai un organism cu arderi rapide trebuie sa te tii de diete foarte stricte. E necesar sa fii si destul de inalta. Poti merge la un casting ca sa vezi daca ai sau nu stofa pentru asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumusetea nu e suficienta pentru a fi model si asta nu e o cariera o chestie trecatoare

| Florentina9210 a răspuns:

Ascult-o pe mama ta. Ea stie ce a facut!

| kyliejenner a răspuns:

Si care e intrebarea?
Daca tu vrei asta, munceste pentru visul tau si nu asculta parerile nimanui.