| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Toti prietenii mei m-au innebunit. vb numai despre sex si cum vad una pe strada o iau razna. incepe sa-mi fie rusine sa merg cu ei pe strada, nu de alta insa ce parere au fetele cand te vad cu inca cativa baieti care vb in gura mare doar despre fundul tipei care tocmai a trecut? mi se pare... problema e ca nu i-am vazut sa se apropie vreoadata de o fata sa danseze cu ea.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci renunta la ei si umbla cu alti baieti mai simtiti care nu sunt nesimtiti si vorbesc orice prostie.

| LeonardoDC a răspuns:

Wow.asculti bullet?happy tare! \m/ laughing

| justme2025 a răspuns:

Eu zic ca daca nu mai vrei sa stai cu ei, sa iesi etc, sa iti faci alti prieteni. Poti incerca de exemplu sa le spui ca asa nu vor agata nicio fata pe strada ci pur si simplu se fac de ras. Si ceea ce e important sa nu devii si tu ca ei.

| omuleatza a răspuns:

Azi sunt multe *** scurte care injura si vorbesc despre chestii din astea cand abia stiu sa-si faca laba oh go on si da sincer, majoritatea fetelor (si eu) cand vad masturbai care fac ca toate animalele dupa ce trec ii bag in aceeasi oala pe toti, anume RATATI rolling on the floor ar fi bine sa iti faci alti prieteni daca nu vrei sa fi etichetat ca RATAT... sau discuta cu ei ca atunci cand iesiti sa fie oleac' mai civilizati laughing