| Deea831 a întrebat:

Toti sunt intr-o relatie doar eu sunt singura?

38 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu si cristi din Bucuresti santem singuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Voi doi sunteti meniti sa ramaneti singuri pe viata. Puteti sa va deschideti o afacere. Amenajati in spatele tirului ca intr-un spa, el face masaj clientilor si tu ii conduci la orice destinatie doresc ei.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine te-a obligat sa comentezi la adresa mea? Intoarce-ti capul si ocupate de prostiile tale ca nu am nevoie de replicile tale pe aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cand vei putea tu sa scrii cu spatele, sa ma anunti. Da' invata intai ce inseamna site public.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar tu invata sa te bagi in problemele omului cand esti intrebata nu cand ai chef.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Se pare ca omul prost se naste, prost moare.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai de capul tau pe langa faptul ca iti place sa te bagi ca o barfitoate in viata oamenilor ce o fi in capul tau lasa de dorit dar dupa cum vezi eu sant mult mai inteligent decat tine. Prost e cine vorbeste aiurea ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Macar de ai vorbi si tu ceva care are sens... hai fugi si fa un anal cu schimbatorul de viteze.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun exemplu dai oamenilor de aici, halal educatie ai din partea parintilor, copil rasfatat cu minte scurta daca erai pe mana mea cureaua se alegea de tine dar stai calma ca viitorul nu va fi stralucit pentru tine, ori inveti sa fi om normal ori te duci cu cei care nu stiu ce sant cei 7 ani de acasa.

| IsabelaIssa a răspuns:

Si eu sunt singura, si ma simt foarte bine asa happy Craciun fericit!winking

| positivity a răspuns:

Sunt singură de când mă știu, și pot să pun pariu că și în acest an de sărbători voi fi tot singură!
Ce grozav!

| daηă a răspuns:

Nu, nu ești singura laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Imi pare rau.

| sublime89 a răspuns:

Orice ti s-ar intampla, sa stii ca niciodata nu esti singura care se afla in acea situatie.

| Rakanishuu a răspuns:

Exact. Toti avem pereche numai tu n-o sa ai vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm singăl and all know itsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mysogin
Mai bine fa-te mama omida daca tot esti atat de sigur de viitorul altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cati ani ai?

| TheAvenger a răspuns:

Da, așa se pare.

| Madayna a răspuns:

Nu esti singura, mai sunt cazuri.

| Happyjump a răspuns:

Da cine ti-a zis ți-e ca toți sunt intr-o relație?

| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu te flata eu sunt singur...si am fost parasit intr-un stil original... laughing as furniza telenovele indiene mult timp laughing

| EgoFiet a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Esti baiat :/?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru EgoFiet):

Da scrie la profil pagina mea de fb

| nurckye a răspuns:

Aparent da

| GreenBubble a răspuns:

Nu, nu esti singura >_

| schmoll a răspuns:

Eu nu sunthappy

| Zerathull a răspuns:

Same here, high fivelaughing

| EgoFiet a răspuns:

Nu esti singura :*

| JustBlack92 a răspuns:

Buna.
Sunt disponibil.
Numai bine.

| Deea831 explică (pentru JustBlack92):

Ai fb?

| JustBlack92 a răspuns (pentru Deea831):

Nu, lasa-mi un id.

| Deea831 explică (pentru JustBlack92):

Lasa tu tongue

| Deea831 explică (pentru JustBlack92):

Lasa tu tongue

| Deea831 explică:

Se spune ca daca de Craciun esti singur/singura, tot anul vei fii singura, nu vei avea iubit/iubita sad

| mgtow a răspuns (pentru Deea831):

Prostii in viata nu toata lumea are parte de jumatatea vietii lor unii da si altii nu.

| RebeBere92 a răspuns:

Oh doamne, da.Tu eşti singura tipă care n-are parte de cuc.Genul ăla de "ultimate drama queen" care pică în depresie doar dacă Elena ţipă la Damon.Tu eşti!