| LocoCoco a întrebat:

Totul a incepu ieri... Eu si iubitul meu am mers la petrecere.Acolo el a inceput sa se sarute cu alta fata.Fiind furioasa m-am dus la el si i-am tras o palma zicandu-i:
-Te saruti cu alta?! Magarule parca eu eram iubita ta!
-Scuze nu stiu ce ma apucat. Vorbesc serios.
-Am plecat, nu vreau sa e mai vad!
Si am fugit afara plangand. Si azi (acum 3 ore) a venit la mine...
M-a rugat sal iert si sa fim iar impreuna fiindca nu a fost vina lui si a ei?! Dar am zis nu fiindca nu a fost prima data.

Intrebarea este sal iert? Adica m-a facut fericita de multe ori. Voi ce ziceti da sau nu?

P.S : Am 18 ani si el 19 ani.

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Sigur nu trebuie sa-l ierti.tu stai dupa el si el ce face? te inseala.lasa-l ca sunt sute de barbati pe lume.

8 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Nu trebuie sa-l ierti doar ca te-a facut fericita de vreo citeva ori.Baieti mai sint nu trebuie sa-l ierti de mii de ori daca a facut-o odata o sa se repete

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica nu a fost vina lui. rolling on the floor s-a lipit aia de el si nu putea sa o mai dea jos? Cum dracu sa il ierti daca e deja a doua oara? Crezi ca o sa se opresca? Iti spun eu ca nu.

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu. Serios, nu. Va face mult mai urat pe viitor.

| LocoCoco explică (pentru Pitzipoanca):

Si daca nu?

| Laurentiuuu a răspuns (pentru LocoCoco):

Cum accepti atatea? laughing

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Daca nu e pentru prima oara cand face asta eu zic ca nu are rost sa-l mai ierti

| elenusa12 a răspuns:

Iti dau un sfat nu mai iesi cu baieti mai mari. daca da mereu se va intampla la fel, baieti prefera fete mai mici pentru ca le pot insela iar ele chiar daca afla nu se despart de ei si asa numai ei se pot desparti primi.

| LocoCoco explică:

+ l-am mai prins in pat cu alta.