| anonim_4396 a întrebat:

Totul e din ce in ce mai greu de cand am descoperit ca prietenei mele cele mai bune ii place acelasi baiat care imi place si mie.Si are mai mult tupeu ca mine si el o saluta mereu pe ea dar pe mine ma evita(ps pe fata pe care o adora anul trecut nici nu o sauta nici nu-i vb)Totusi ea crede ca el o place.[o si mai am o intrebare atunci cand un baiat te striga dupa care nu iti mai spune nimic ci doar se uita senin zambind la ce se refera daca stiti ca nimeni nu poate citi ganduri]

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Prima daca nu faci nimic ti-l ia amica,el n-are ce are ea tupeu,si te evita poate pentru ca te place si nu stie ce sa faca cu tine langa el,dar cu ea pentru ca nu o place ii este mai usor si mai confortabil decat cu tine, doar o presupunere, verifica tu mai bine si nu tine cont de ce urmeaza mai bine sa stii ca ai facut ceva decat sa stii ca l-ai pierdut fara sa stii ce simte si el cu adevarat.
A doua. Abia am facut si eu asta la o fata si asta numai pentru ca imi place de ea si consider ca un zambet spune mai multe decat 50 de cuvinte si asa e am luat si numarul ei de telefon.

1 răspuns:
| EuMady a răspuns:

Ms mult big grin