| Helioot a întrebat:

Totul suna cam asa: Prietena mea cea mai buna, si-a implinit visul de a fi cu tipul pe care il palce de ceva vreme.Nu a fost tocmai o relatie, pentru ca ei nu s-au vazut. Si, intr-un final s-au despartit. Eu nu aveam nici o treba acu tipul ei. Ne stiam de mult si in fine. A fost primul prieten al BFF-ului meu. Nu de mult timp a inceput sa fie super duper cute si mi-a spus ca ma place. Eu m-am abtinut cu greu sa nu ii impartasesc sentimentelemele si nu i-am dat sperante, ma comportam la fel. El e extrem de dragut in continuare, Am discutat cu prietena mea si a spus : Da... Si parea foarte trista, plus ca este intr-o perioada de rahat. Toata lumea imi spune sa fiu cu el, avand in vedere ca inca nu am avut o relatie serioasa pana acum, dar totusi primul sarut si toate alea. Nu am nici o idee in privinta viitorului. Totul este asa de complicat. +Ca vorbesc cu cel mai adorabil tip ever...si ne-am vazut de cateva ori si vorbim foarte mult suntem ca doua picaturi. Dar el e mai mare cu doi ani si nu tocmai incantat de aspectul meu fizic probabil. Deci TPU? Ce spuneti. Scuze de greselile >gramaticale:"

2 răspunsuri:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai ce sa zic, iubitahappy
Ai zis ca ai prieten? Pai atunci de ce sa ii inseli increderearaised eyebrows? De ce sa ii inseli increderea prietenei tale, care ati cladit-o amandoua?happy Ia gandeste-te sa iti pierzi BFF`ul +iubitul care e dragut...
Eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte sa faci ceva gresit.
Oricum nu o sa ne iei raspunsurile in seama, si o sa faci tot ce te taie capul si inima...happy

Acum sper sa nu te superi pe mine ca am fost putin mai dura si ti-am zis ce e Adevarul. Oricum Multa Bafta!love struck

| Helioot explică:

Nu.Nu am.totul ar fi fost foarte clar daca as fi avutlaughing. Si totusi merci. Apreciez sinceritatea si sfaturile bune. Poate te gandesti sa imi scrii pe privat, as avea nevoie. Oricum. Multumesc:*