| anonim_4396 a întrebat:

TPU AJUTOR! Sunt in clasa a VIII-a, iar pe 7 iunie am banchetul,sunt foarte slaba si mi-e rusine sa merg in rochie,adica sus,prin sus ma refer de la solduri in sus,imi sta super OK,dar in jos,imi sta groaznic,ce ma fac, cum reusesc sa ma ingras pana atunci? HEEELPP, FUNDA!

2 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

Incearca sa faci exercitii pentru tonifierea muschilorhappy si oricum nu cred ca arati chiar atat de rau precum zici. crede-ma mai bine e sa fii slaba decat grasa si sa nu te incape hainelehappy. oricum trebuie sa te uiti pe net la exercitii ca sa faci putin muschi ca asa daca incerci sa mananci prostii si alte chestii mai mult faci celulita sau te ingrasi in partile gresitestraight face [fundita?]

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*