| SoNevable a întrebat:

TPU! am mare nevoie de ajutor! cand deschid Metin2ro apare prima fereastra dar nu se incarca nimic si scrie asa : "Other program is already patching. Waiting on Exit process." si asa ramane dar nu se intampla nimic.straight face va rog cine ma ajuta? ca nu mai stiu ce sa fac! dau funda plz ajutati-ma

1 răspuns:
| Anonymous485 a răspuns:

:))=)) nebunule,era deschisa inca o fereastra de metin, nu poti deschide 2, uite citeste mai multe de aici http://fripta.com/u.php?user=spammer