| BubuBubutza a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor! Am parul lins si breton intr-o parte. Si nu stiu daca sa imi fac scari sad Ma gandesc ca o sa rada toti de mine... si ca o sa arat patetic puppy dog eyes Dati-mi sfaturi va rog

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Poti sa ti-l tunzi in scari sau drept, oricum ar fi dragutwinking

| Ruxy5 a răspuns:

Exista tratamente pentru asa ceva. De exemplu eu dupa ce ma spal pe cap, dau cu putina lamiae si ma clatesccu ceai negru. Cateodata, daca nu am lamiae ma clatesc cu otet diluat in apa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mery09ro a răspuns:

Pai..eu zic sa te duci la frizer sa platesti 20-28 de lei dar o sa merite fiindca o sa iti stea super. Bafta!