| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor.
Cunosc o fata, cu 2 ani mai mica decat mine, ne intelegem destul de bine. Prietenul ei e in clasa cu mine si nu ne "inghitim" deloc.
Cu toate astea, ea a acceptat invitatia mea la un suc in oras. Oare de ce?
In fine, am nevoie de cateva sfaturi :ce sa-i spun, cum s`o abordez? eu am carisma, insa n`am mai fost de ceva timp la o intalnire...cred ca au trecut 2 ani
Da`ti`mi niste sfaturi utile!
Va multumesc! happy

6 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Nu-ti spun decat, sa ai grija sa nu se joace cu tine :*

| M4d4lin4 a răspuns:

Daca tot va intelegeti bine, ai intrebat-o de relatia ei cu actualul? Daca fata chiar vrea sa fie ceva mai mult, ar renunta la actual. Si in legatura cu sucul, ar fi multe motive. Dar numai bine :*.

| ktalyn178 a răspuns:

Cred ca din vara sunt impreuna...au 4 luni sad
Buna ideea ta "UnVisAlMeu" big grin

| NYCUXXL a răspuns:

Daca a acceptat inseamna ca ceva sanse la ea sunt zic eu. Dar atentie inainte sa-ti exprimi sentimentul fata de ea incearca cumva mai pe ocolite sa aflii daca relatia cu prietenul ei e inca stabila pentru ca inteleg ca-ti place de ea si mai apoi poti pune in aplicare ce ti-ai propus adica sa fiti impreuna iti urez succes

| NYCUXXL a răspuns:

Exprimati sentimentul care-l porti fata de ea fara frica daca ea a acceptat sa iasa cu tine la suc inseamna ca totusi o linie de pornire este. Dar un sfat de la mine e sa incerci mai pe ocolite sa aflii despre relatia lor daca e stabila ca sa nu risti totusi sa te bagi in belele fara sa vrei.ITI UREZ SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a acceptata inseamna ca te place, dar am si eu o intrebare ea de cand este cu acel baiat? thinking
Sa revin la subiect...ar trebuii sa fii cat mai original, sa o faci sa zambesca si sa-i acorzi ei cea mai mare atentie! Fa ceea ce simti si vorbeste cu ea deschis.Incearca sa faci referire la ea prin unele expresii "iubesc o fata foarte frumoasa, dar nu cred ca am nici o sansa deoarece are pe altcineva " sau bo?! nu stiu! Fa-i complimente big grin si altele! V-a fi totul bine, sunt sigura!
Sa nu fi stresat totul v-a decurge de la sine! happy