| Crisstttina a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor!
Imii place un baiat.
Am observat ca uneori ma priveste si imi zambeste, iar acum cateva zile m-a luat in brate cu o mana si a plecat repede fara sa apuc sa-i zic nimic :-s azi m-a luat de mana si a plecat, again fara sa apuc sa-i zic nimic :-s
Nu pot sa-i spun in fata ca-l plac.
M-am hotarat sa-i scriu un biletel in care sa scrie ce simt mai subtil.

Imi puteti da o idee?

5 răspunsuri:
| treiLEI a răspuns:

Da, nu e rau dar ai putea odata cand sunteti singuri sa-i spui un usor te iubesc( asta sa se intample repede...). BAFTA!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ma gandeam sa te invit la o plimbare in parc zilele acestea si tare mult as dori sa ma insotesti. Am de facut mai multe zilele acestea dar daca te hotaresti ma poti anunta. Mi-ar placea sa stam sa discutam mai mult si sa-mi explici de ce m-ai luat de mana. Nu ar fi placut sa stiu si eu asta?

Cam asa sa sune biletelul. Subtil si cumintehappy sper sa iti placa

| Crisstttina explică:

Sau ma gandeam sa-i scriu versurile unei melodii care sa i se potriveasca lui si ceea ce simt eu thinking

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,mai bine ti-ai face curaj si i-ai spune in fata, ce simti! Se vede ca baiatul te place, dar si el este ma timid cred eu! bafta

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Te place, dar e timid. Poti sa-i scrii biletelul, sau poti sa-l rogi sa te insoteasca undeva. Odata calea de dialog deschisa, restul vine de la sine.