| Alinutza_4427 a întrebat:

TPU, am o intrebare deci imi place de un baiat mai mare ca mine cu 2 ani e intr-a 7,,,, si simt ca si el ma place cand ma it in ochii lui ...va rog mult ziceti-mi fetelor cryingcrying

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mare cu 2 ani decat tine, e intr-a 7-a?laughing O, Doamne. Voi chiar nu aveti copilarie. Sfat : joaca-te cu papusile si invata, deocamdata.

| emanuel_1610 a răspuns:

Nu stiu...intreabal,daca nai curaj apropiete de el, du-te mereu la el si vb nu conteaza ce.(de ex mie imi place de o fata cu 1 an mai mare ea e a 7a, si ma tin mult dupa ea si deja am inceput sa ne sarutam, pe obraji desigur...si tot asa pas cu pas)winking

| L7L a răspuns:

Daca e a7a u esti a 5a... doamne mai asteapta esti prea mica si pentru o prietenie...Si revinoti esti a 5a crezi ca tear place pe tine care esti mai mica? nah fa-ti un prieten de varsta ta din cls ta.