| pasta a întrebat:

TPU am o intrebare foarte urgenta. am vrut sa comand o geanta de pe http://www.wholesale-dress.net si am vazut ca ea coasta 7.90 Us iar la livrare trebuie sa platesc 8.50Us eu nu inteleg...in total trebuie sa dau 16US? lamuritima va rog funda vot

Răspuns Câştigător
| traie994 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba dupa cum observ eu tu ai comandat acea geanta si ea poate sa fie fabricata doar in Bucuresti de exemplu, iar tu sa zic stai in braila tu o cumperi online si ca sa tio aduca acasa sau unde doresti ei mai pun un pret si acela e in cazul tau 8, 50 Us (livrarea) iar in total trebuie sa platesti cum ai spus tu 16 Us. funda?:X:X:X:X

1 răspuns:
| alexandraplay a răspuns:

Pai eu cred:geanta costa 7.90 + ce iti ia pentru livrare funda? si sper ca ti-am fost de folos