| Pissikutza a întrebat:

TPU am o intrebare va rog ajutati-ma dau funda! eu nu am internet pe telefon si as vrea sa imi bag eu niste melodii pe el cum as putea? va rog spuneti-mi nici prin Bluetooth nu mai vreau sa imi bag ca mi-am bagat destule dar am niste melodii super in pc si as vrea sa mi le bag ep calculatotr va rog :X primul raspuns care ma ajuta primeste FUNDA!

9 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Il conectezi simplu cu un cablu de date telefonul la pc si iti trimiti cata muzica vrei. Craciun fericit!

| Pissikutza explică (pentru Alin4uuu):

Ms la fel big grin. dar nu stiu unde sa dau ca sa imi trimit muzica in telefon caci am cablu usb si am incercat asta dar nu stiu unde sa dau ca sa imi bag muzica in tell big grin...

| Pissikutza explică (pentru Alin4uuu):

Mersi la fel kiss big grin. am cablu usb dar nu stiu unde sa dau sa imi bag muzica pe telefon, pentru ca am incercat. dar cum am zis nu stiu cum sa imi bag muzica pe telefon. daca ma ajuti promit ca iti dau funda big grin

| Pissikutza explică (pentru Alin4uuu):

Ms la fel kiss big grin. am cablu usb dar nu stiu unde sa dau sa imi bag muzica pe tell, pentru`ca am incercat. dar cum am zis nu stiu cum sa imi bag muzica pe tell.

| Alin4uuu a răspuns (pentru Pissikutza):

Dupa ce conectezi telefonul cu pcul o sa iti scrie ceva pe telefon ce scrie?

| Alin4uuu a răspuns (pentru Alin4uuu):

Da o sa te puna sa alegi mass storage(daca e in engleza telefonul) sau stocare in masa si asta trebuie sa alegi

| MadalinaaIoana a răspuns:

Cu card de memorie sau card usb

| HDSeer a răspuns:

Depinde de mobil.Ce memorie interna are?
Daca folosesti flash card atunci poti prin adapter sau prin cablu usb.
Daca ai flash du-te la un magazin de mobile si arata-le ce flash card ai cred ca e micro sd, si intreabai daca au adapter.