| elenaaa15 a întrebat:

TPU! Am o mare problema...
Prietena mea Maria, vara trecuta a avut o prietena cu care in prezent nu mai vorbeste si ii face zile fripte ( pe ea o cheama Nicoleta ). Cu cateva zile inainte pe Maria a sunat-o un baiat de 25 de ani si i-a povestit ca numarul ei si idul de mess este postat intr-un local pentru fumatori alatusri de anuntul "Fac sex pe gratis", ea nu il cunostea pe acest baiat... id-ul de mess era unul pe care doar 3 persoane il aveau : Nicoleta, Varul Nicoletei si iubitul ei. Ea a vorbit cu Nicoleta si a intrebat-o de ce a facut-o insa ea a negatul totul cu toate ca frecventa acel loc destul de des. Astazi a chemat-o afara alaturi de varul si iubitul ei si au inceput sa isi bata joc de ea... Maria nu poate sa faca nimic in legatura cu asta deoarece varul Nicoletei are 30 de ani si ii este frica ca ar putea sa ii faca ceva. Nu-si poate schimba nr. de telefon si nu poate sa nu le raspunda pentru ca ei stiu unde sta si ar putea sa vina la ea acasa si sa ii fac probleme. Ajutor! nu stiu cum sa o ajut.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Incercati sa vorbiti cu o persoana mai experimentata ea va sti sa va sfatuiasca mai bine. Sfatuieste-o sa nu se mai increada in prieteni falsi{precum Nicoleta}, incercati sa evitati sa va mai intalniti cu ea, si anulati ce a fost postat
Sper ca te-am ajutat. Funda?
?

| elenaaa15 explică (pentru zurick):

Incerca sa o evite dar Nicoleta o suna mereu

| zurick a răspuns (pentru elenaaa15):

De ce o suna, sa-si bata in continuare joc de ea.Ati incercat sa luati legatura cu cineva mai mare decat varul Nicoletei? Nu poate sa stea asa sa-si bata inconrinuare joc de ea.Cred ca ar trebui sa incearca sa vb cu nicoleta cu inca o persoana mai mare decat varul Nicoletei.