| anonimX_8634 a întrebat:

TPU. Am o mica problema straight face in ultimul timp ma simt descurajat din punct de vedere atractiv. Acum cateva luni aveam destul succes la fete, nu prea puneam problema de asta, de la un timm imi aparusera niste cosuri pe fata (am 14 ani) dar au inceput sa treaca, am crezut ca acepa ar fi motivul. Dar din moment ce au cam trecut nu stiu ce sa cred, sunt multe persoane care imi spun ca nu arat rau, si chiar mai multe fete (pe care din pacate nu le plac), se intampla ca fetele pe care leplac sa nu ma placa, si cele pe care nu prea le plac sa nu le plac asa de mult sa ma placa. Astept raspuns, multumesc anticipat. FUNDA!

2 răspunsuri:
| tigari_6699 a răspuns:

Nu e vb de frumusetea trupeascatongue ci de proverbul mereu ne dorim ce nu putem avea... sper ca intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te aştepta să te placă chiar atâtea fete, tu trebuie să te concentrezi doar asupra uneia...ei nu îi va păsa niciodată câte coşuri ai pe faţă