| andrushk50 a întrebat:

TPU, am o problema... In clasa sunt 3 fete care isi cam bat joc de mine... si degeaba, stiu sigur, dar m-am saturat! Nu sunt genul de persoana care sa riposteze imediat, adica ele vorbesc si eu aproape ca nu le bag in seama, dar m-am saturat toata ziua sa-mi spuna cate ceva! Mereu le-am tolerat, dar acum gata! In fiecare zi imi strica dispozitia si chiar daca le-as spune ceva tot asa ar ramane., deci nu mai stiu ce sa fac! Voi ce imi recomandati sa le zic? sad

Funda. happy.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Faci o sesizare la director si dirig, ii freci la cap pana ia masuri impotriva lor sau le zici ca nu mai mergi la scoala pana nu le astampara.