| Pixxie00 a întrebat:

TPU! am pus intrebarea asta de mai multe ori dar este foarte important! Cine a raspuns la o intrebare cum ar fi : imi place de un baiat de a 7a dar nu stiu cum sa fac sa fiu cu el. Sau alta intrebare cum ar fi : Cine are cont pe icq?
spuneti-mi DACA PUTETI CINE A PUS INTREBAREA SI VA DAU FUNDA + VOT + CEVA LA ALEGERE! ORICEEE! Am nevoie de raspuns aici

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Eu am raspuns dc ai vreo intrebare? daca dah spune ca te ascultbatting eyelashes

| emiitzzy a răspuns:

Ma gasesti pe privat sau la id: emiitzzy :*